top of page

Tutvustus

Reisibüroo Reispass alustas tegevust 1. augustil 1998. aastal. Põhikohaga töötab firmas hetkel neli inimest kellest kolm tegelevad otseselt müügiga.

Meil on otselepingud lennu- ja laevafirmadega (FinnairSAS, Lufthansa, Turkish Airlines, Air Baltic, Viking Line, Tallink, Eckeröline, jne), reisikorraldajatega (Tez Tour, Novatours, Kidy Tour, TUI Eesti jne.) ning kindlustusseltsidega (Seesam Kindlustus, Salva Kindlustus ). Koostame ja vahendame suusapakette (Himos,  Åre, Trysil, Oppdal, Austria jne).

Soovime pakkuda kvaliteetset teenindust lähtudes iga kliendi individuaalsetest soovidest. Püüame oma väikese kollektiiviga saavutada ja hoida Teiega pikaajalist toimivat suhet. Meie klienditeenindajad on pika töökogemusega ja omal alal kompetentsed ning üritavad leida probleemidele alati Teile parima ning soodsaima lahenduse.

Suurt rõhku paneme teenindamise kiirusele ning mugavusele. Loodame, et Te leiate Reisibüroo Reispass näol meeldiva teenindaja, kes suudab operatiivselt lahendada kõiki reisimisega seotud küsimusi ning pakkuda meeldejäävaid reisielamusi.

reispass-megasuur.png
bottom of page